Daken: автомобільні ящики для інструментів та ящики для вогнегасників

Центр індустріального району Jesce (Італія) є місцем знаходження компанії Domar. На Апеннінському півострові ця компанія не єдина у статусі світового гіганта. Ще є Daken – світовий флагман, який виробляє брендові автомобільні ящики для інструментів та ящики для вогнегасників.

Подібному сусідству сприяли родинні зв’язки виробників. Мова йде про братів Лоруссо. Засновником Daken став Джузеппе. Його брат Антоніо у 1996 році забезпечив успішний старт компанії Domar. На сьо-годні 12000 квадратних метрів стали територією, де виробляються унікальні та якісні крила, бризковики, а також різні комплектуючі для вантажного транспорту.

Металеві крила вироблялися компанією протягом чотирьох років. Але, роблячи ставку на прогрес, Domar налагодила виробництво пластикових крил. Лиття пластику під тиском з подальшим його термо-формуванням та екструзією. Це є основою виробництва. Якість зберігається у кожній виробничій фазі.

Зберегти статус динамічного, сучасного та інноваційного підприємства сьогодні нелегко. Однак Domar це вдалося. Безперервний прогрес дозволяє створювати продукт, націлений на безпеку людей на дорогах.

Правильний вибір матеріалів, вирішення питання зручності, надійності та якості істотно розширює ринок збуту. Організовані світові виставки проходять з постійною участю в них відомої італійської компанії.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *