Опис гри Lineage 2: основні характеристики та переваги

Lineage 2 – справжня легенда світу MMO. Розраховані на багато користувачів онлайн-ігри багато в чому пішли зі старої доброї Лінійки. Навіть сьогодні гра не втрачає популярності: виходять оновлення, з’являються нові гравці. Легендарна La2 дасть фору багатьом сучасним колегам.

Опис

Lineage 2 має багато втілень: є Classic, Essence, Main, численні піратські сервери. Якщо дивитися подробиці на r33tgame.com , видно, як сильно відрізняються різні версії Лінійки. Але загальне можна виділити. Lineage 2 – клієнтська (вимагає установки на комп’ютер) F2P рольова гра, основний геймплей якої – PvP-контент. Бої між гравцями неймовірно різноманітні і позбавлені обмежень. Щоб побитися, не потрібно виконувати якісь умови, вступати до гільдії, наприклад. Усі функції доступні одразу.

Звичайно, PvE-контент також є. Герой має проходити сюжет і гойдатися. Максимальний рівень, до речі, 105; у всіх версіях, крім Classic, після його досягнення можна взяти другий клас. Є 36 професій (до 4 одночасно) та 7 (у деяких версіях 6 або 5) доступних рас зі своїми особливостями. Число можливих комбінацій величезне, так що Лінійка радувати не перестане довго.

Піратські сервери додають ще більше контенту, але грати на них треба обережно. Багато серверів призводять до витоків даних, до зараження вірусами. Піратська версія може дати зовсім новий ігровий досвід, але доведеться багато думати про безпеку. З офіційними серверами у цьому плані простіше.

Переваги

La2 – гра, перевірена часом. Вона настільки гарна, що не перестає радувати і через двадцять років. Лінійка – одна з найбільш довгограючих MMORPG, і одне це говорить про її найвищу якість.

Контенту багато. Різні режими та хроніки (оновлення) Lineage 2 додають ще більше цікавого, і гра щоразу повертається новою стороною. У світ Лінійки просто хочеться повертатися навіть не з ностальгії. У цій грі неймовірна атмосфера.

У Lineage 2 є мікротранзакції, і це величезна проблема. Але загалом грати можна без вкладень. Звичайно, доведеться витрачати більше часу, але хіба це мінус? Можливість знову і знову поринути у всесвіт рідної Лінійки — чи нудний вульгарний донат? Вибір справжнього гравця є очевидним.

Цікава особливість La2: гра призначена для партії. Гравець-одинак багато чого не доб’ється, але варто об’єднатися в гільдію, і він стає незламною силою. Lineage 2 – не просто битви, це те саме почуття плеча, командна робота, друзі до труни і після. Таке не забувається.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *