Технологія нарощування волосся та деякі поради

Хочеться довгу шевелюру, але довго чекати немає сил? Вам можуть допомогти у салоні краси. Не в будь-якому: нарощування волосся – процедура складна, у ній багато тонкощів та нюансів.

Добре її виконати може лише справжній майстер. Є кілька основних технологій, у кожної свої особливості та правила.

Технології

Гаряче капсульне нарощування волосся. Найпопулярніший тип процедури. Основа тонкої пасма укладена в капсулу з кератину. Воно притискається до натурального волосся і розплавляється, дбайливо приклеюючись до нього. Його різновид – мікрокапсульне нарощування – відрізняється лише розміром капсул. Вартість помітно вища, потрібно набагато більше пасм, але результат менше навантажує волосся.

Стрічкове нарощування. Другий за популярністю варіант. Широке пасмо на прозорій стрічці приклеюють до аналогічного пасма власного волосся – широкого і тонкого – безпечним клеєм. Ризик випадання дещо більший, та й замінити стрічку при деяких зачісках можна.

Холодне капсульне нарощування. Ті ж капсули прикріплюються затискачами чи клеєм.

Англійське нарощування. Пасма приклеюється невеликою кількістю клею. Практично не використовується через ризики.

Іспанське нарощування. Теж клей, але спосіб більш просунутий технічно і дбайливіше до волосся, тому його роблять досі.

Голівудське нарощування. На волоссі заплітають довгу тонку горизонтальну кіску. До неї пришивають трес — широке тонке пасмо на горизонтальній кісці. Найдбайливіший варіант, але кількість доступних зачісок обмежує сильно.

Бразильське нарощування. Чуже волосся просто вплітається у власні.

Нарощування кільцями. Пасма утримують металеві кільця. Непопулярний варіант: схильний ушкоджувати структуру волосся.

Правила

Для будь-якого нарощування використовується натуральне людське волосся. Найкраще купити натуральне волосся у спеціалізованому магазині. Кінське волосся, а тим більше синтетичні волокна не використовуються.

Для процедури потрібна певна мінімальна довжина свого волосся, інакше пасма не закріпити. У середньому це 7-10 сантиметрів. Власникам ультракоротких стрижок доведеться зачекати.

Нарощування – процедура тимчасова, ефект триває кілька місяців, точний термін залежить від технології та від особливостей волосся. Коли термін спливає, пасма потрібно зняти в салоні.

Переношувати їх не можна: людське волосся постійно оновлюється, випадає, і до кінця терміну пасмо утримує лише кілька волосин. Вона може відвалитися сама, болісно видираючи волоски та пошкоджуючи коріння.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *