Де краще купити столи для кафе, бара, ресторану

Як правильно вибрати столи для кафе і барів в Києві. Матеріал, особливості оформлення, габарити та інші параметри для вдалої покупки.

Секрети правильного вибору столу, враховуючи особливості дизайну бару або ресторану. На що звернути увагу: матеріал всіх елементів столу, оформлення, габаритні розміри та інші параметри.

Столи для кафе і барів в Києві: особливості вибору

Сьогодні ціна столів для ресторану вражає своїм різноманіттям. Секрет в широкому вибору матеріалів для меблів та особливостях виконання. Плюс: фахівці радять вибирати столи, які будуть відповідати дизайну кафе або бару, що створить затишну атмосферу в приміщенні. Враховуючи великий асортимент, грамотний підхід до вибору меблів в заклад громадського харчування — це одна із складових успішного бізнесу.

З чого починати меблювання?

Одним із важливих моментів виступає загальний стиль оформлення приміщення. Експерти радять відштовхуватися від призначення закладу. Якщо мова йде про кафе, яке часто використовується, як простір для бізнес зустрічей, то є сенс в лаконічному оформленні без яскравих кольорів. Стіл повинен бути широким та зручним, що допоможе не тільки насолодитися смачною кавою, але й продемонструвати документи.

Якщо бар або кафе — це приклад закладу швидкого харчування, то і меблі тут повинні бути максимально простими у виконанні. Перевага віддається яскравим кольорам, які приваблюють додаткову увагу.

Столи для кафе і барів в Києві повинні бути різних розмірів (для малечі та їхніх батьків). Особлива увага приділяється зручності та безпеці. Важливий момент: наявність спеціальних кріплень на стільцях, що знадобиться для сімей з маленькими дітьми.

На що звернути увагу при виборі столів для кафе або барів?

Серед важливих моментів можна виділити:

  • функціональність;
  • матеріал виготовлення;
  • особливості обслуговування.

Тепер докладніше. Перед тим як кувати стіл для оформлення закладів громадського харчування, потрібно розібратися з особливостями планування простору та розмірами інших предметів меблів. Важливий момент: стіл повинен бути комфортним у використанні. Щоб уникнути проблем при виборі оптимального розміру, є сенс відштовхуватися від висоти стільців або диванів.

Порада експертів: попри особливості виготовлення сучасних столів для кафе або барів, не треба орієнтуватися на незвичний дизайн. В цьому випадку обслуговування столів стане справжнім випробуванням для персоналу. Краще віддати перевагу лаконічності, а для створення незвичного стилю використати додаткові елементи декору.

Особлива увага на матеріал

Сьогодні можна купити столи для кафе бара ресторану із широкого різноманіття матеріалів. Для правильного вибору експерти радять орієнтуватися на загальну концепцію при оформленні закладу.

Популярні приклади:

  • столи на металевому каркасі з пластиковою поверхнею підійдуть для закладів швидкого харчування;
  • деревні моделі прикрасять кафе японської кухні, що створить особливу атмосферу Сходу;
  • габаритні столи стануть у пригоді при оформленні бізнес-кафе;
  • для закладів з невеликою площиною підійдуть столи с декорованою поверхнею.

Якщо планується оформлення літньої тераси, то є сенс використовувати штучний ротанг або пластик, які добре витримують атмосферний вплив.

Більш детальна інформація, де можна купити столи для кафе, бара, ресторану https://arex.kiev.ua/ua/stoli-dlya-kafe-barov-restoranov на сайті Арекс.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *